Opinie Klientów

Jeśli korzystałeś/aś z naszych usług i  chcesz podzielić się z innymi opinią na nasz temat — zapraszamy do dodania kilku zdań opisujących Twoje doświadczenie. Posiadamy profile na różnych portalach, wybierz te, z których korzystasz, lub poprzez które do nas trafiłeś/aś.

Bardzo profesjonalne podejście firmy do klienta, dzięki Panu Jakubowi dom który budujemy jest domem nowoczesnym, oraz energooszczędnym. Zostało rozważone dużo zagadnień o których nie mieliśmy bladego pojęcia, tak by w wybudowanym domu mieszkało się wygodnie, zdrowo i bezpiecznie. Po oddaniu zaadoptowanego projektu budynku, dalej mam dobry kontakt z firmą Prana Group oraz mogę liczyć na pomoc w dalszej realizacji projektu. O czym miałem możliwość się przekonać. Polecam w 100%

Super szybki kontakt. Kompetentne i profesjonalne podejście do klienta. Serdecznie polecam usługi projektowe Prana Group.

Gorąco polecam usługi Prana Group! Wysłałam maila z zapytaniem a po godzinie już miałam szczegółową analizę sprawy. Polecam ! :)

Profesjonalna obsługa i doradztwo. Szybkość w działaniu. Polecam!

Profesjonalna pomoc w adaptacji projektu domu do indywidualnych potrzeb. Załatwienie wszelkich pozwoleń wymaganych przy budowie domu. Rzeczowo, szybko i kompetentnie. Właściwe podejście do klienta. Koszty usługi dokładnie takie jak ustalono wcześniej, mimo licznych komplikacji z winy urzędników. Polecam Prana Group!

Profesjonalne doradztwo, wszechstronna wiedza, fajne pomysły i duuużo cierpliwości dla inwestorów :) Nieoceniona pomoc na każdym etapie przebudowy starego domu we Wrocławiu. Bardzo polecam!

Super firma, bardzo rzeczowe i skrupulatne podejście do wszelkich załatwianych spraw. W naszej skomplikowanej sytuacji budowlanej bardzo nam pomogli, przy okazji podpowiadając wiele ciekawych rozwiązań. Gorąco polecamy.

Rozwiązanie moje sprawy pozytywnie :). Bardzo uczciwi.

Pracownia PRANA GROUP zrealizowała dla nas kompleksowo usługę architektoniczną dla energooszczędnego domu jednorodzinnego w standardzie NF40: projekt indywidualny, projekty wykonawcze, dobór optymalnych rozwiązań, uzyskanie certyfikacji NF40, uzyskanie wszelkich pozwoleń oraz przedmiar robót. Startując budowę znaliśmy dokładnie wszystkie rozwiązania oraz koszty zakupu konkretnych materiałów i koszty robocizny. Znacząco ułatwia to później budowę. Obecnie pracownia prowadzi nadzór autorski w trakcie trwania budowy. Polecam współpracę, szczególnie za kompleksowość, zaangażowanie i dobór optymalnych rozwiązań.